Załóż bloga Zaloguj sięnietutejszy

Komentarze

nietutejszy | 30 Sierpień, 2017 16:32

Pokazało się ostatnio mnóstwo komentarzy na stronach tego bloga, niestety wszystkie po angielsku, czyli w języku którego nie znam, w związku z tym trudno jakkolwiek się do nich odnosić . Tłumaczenia pokazują, że prosicie o kontakt ( między innymi oczywiście ) ale blog nie jest pocztą działającą na zasadzie bezpośredniego kontaktu, a raczej na przekazywaniu siebie, manifestowaniu swojego ja, jak ubiór lub inne formy eksponowania swoich przekonań, uczuć, nastrojów . Myślę, że większość piszących komentarze to terapeuci, już tego próbowałem, ostatnio nawet z pewnymi sukcesami chociaż bez większego nawracania się . Pani prowadząca terapie była na tyle na mnie otwarta, iż udało mi się również otworzyć przed nią . Lecz to wszystko rozbija się gdzieś we mnie, w moich sprzecznościach . Wygląda to mniej więcej tak jak z plażą i domem . Mam wielkie opory aby rozebrać się na plaży, zatańczyć na imprezie, zrobić coś ot tak po prostu, w domu uwielbiam za to całkowity negliż, zachowania niestandardowe, aż do różnych dziwactw które wychodzą same ze mnie .

Jeżeli kogoś zrozumiem bez używania translatorów, może będę mógł nawiązać jakiś kontakt . Tylko czy będzie warto ? Mało mam do powiedzenia innym, do opowiedzenia o sobie pewnie sporo, lecz czy to ma jakąkolwiek wartość dla innych ? Czytanie moich wpisów dla niektórych jest jak oglądanie tak ostatnio popularnych programów  w telewizji z serii jak to gdzieś tam było, słoiki, nastolatki i ktoś tam szuka pary .  

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz
 authimage
 
 
 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.